Organy Śląska Opolskiego

Seria płyt z muzyką organową przygotowywana pod redakcją ks. Grzegorza Poźniaka ma na celu przybliżenie słuchaczom opolskiego pejzażu organowego. Każdy z instrumentów jest unikatowy i niepowtarzalny, co można dostrzec wsłuchując się w muzykę wykonywaną przez szerokie grono rodzimych organistów, a także zaproszonych do współpracy gości z kraju i zagranicy. Artyści prezentując poszczególne kompozycje, podkreślają i wydobywają z konkretnych instrumentów ich indywidualne walory brzmieniowe.