Mamy szansę na utworzenie na Opolszczyźnie funkcjonalnego miejsca podtrzymywania tradycji narodowych i regionalnych w zakresie kultury muzycznej. Nasz Instytut jest w trakcie remontu i dostosowania do celów dydaktycznych budynku przekazanego przez diecezję opolską. Dzięki temu możemy pełniej realizować pomysł na szkołę, w której zgodnie z naszym motto – uczymy piękna!

Potrzebujemy Twojego wsparcia!

Pueri Cantores Opolienses

Nabór do chóru chłopięco-męskiego Pueri Cantores Opolienses

Współczesna pedagogika i psychologia są zgodne, że zespołowe wykonywanie muzyki wpływa korzystnie na ogólny rozwój człowieka, zwłaszcza dziecka – wzmacnia pamięć i proces rozumowania, pobudza wyobraźnię oraz kształtuje wnętrze emocjonalne dziecka. Zachęcamy rodziców małych Opolan do wprowadzenia swoich dzieci w świat piękna ukrytego w dźwiękach muzyki.

Zapraszamy chłopców ze szkoły podstawowej na próby chóru chłopięco-męskiego Pueri Cantores Opolienses, który powstanie i będzie działał przy Diecezjalnym Instytucie Muzyki Kościelnej w Opolu.

!!! Zajęcia są bezpłatne !!!

Więcej informacji:

* tel.: 77 441 15 09

Próby w roku szkolnym 2017/2018 odbywają się
we wtorki o
godz. 17:00.

Opole, ul. Drzymały 1a - budynek Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Opolskiego - sale Muzykologii