Podyplomowe Studium Muzyki Kościelnej

informacje dla kandydatów

KARTA EGZAMINACYJNA

Podyplomowe Studium Muzyki Kościelnej obejmuje cztery semestry i oferuje kształcenie w dwu opcjach do wyboru:

Tok podstawowy

1. Literatura organowa (zajęcia indywidualne – 60 min. w tygodniu);
  2. Wybrane przez siebie zajęcia grupowe na kierunku muzykologii Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Opolskiego (zajęcia grupowe).

Tok rozszerzony

1. Literatura organowa (zajęcia indywidualne – 60 min. w tygodniu);
  2. Praktyka muzyczno-liturgiczna z elementami improwizacji (zajęcia indywidualne – 60 min. w tygodniu);
  3. Wybrane przez siebie zajęcia grupowe na kierunku muzykologii Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Opolskiego (zajęcia grupowe).