Chór żeński

Śpiew jest odpoczynkiem dla duszy i początkiem pokoju.

Uspokaja tumult i wzburzenie myśli, uśmierza gniew.

Przygotowuje ludzi do miłości, łączy odstępców, godzi wrogów.

św. Bazyli Wielki

Dziewczyno! Kobieto! Lubisz śpiewać, muzykować? Szukasz okazji do rozwijania swojego głosu i umiejętności?
Zapraszamy Cię do wspaniałej przygody!
Szukamy osób w wielu od 12 do 35 lat, które z pasją, zaangażowaniem i miłością do muzyki wspólnie stworzą chór żeński Diecezjalnego Instytutu Muzyki Kościelnej w Opolu. Szukamy właśnie Ciebie!
Próby odbywać się będą w każdy piątek w godz.19:00-20:30 w budynku Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Opolskiego przy ul. Drzymały 1A w sali nr 2. Zajęcia są całkowicie bezpłatne!
Zapraszamy!