Wydawnictwo SINDRUK-DIMK

to cztery specjalistyczne chóry skupiające pasjonatów muzyki

i zespołowego śpiewu:

oraz Żeński Chór Międzyzakonny

Opolienses Puellae Cantantes

Chór żeński oferuje rozwój wokalny dziewczyn oraz kobiet. Zapewnia grupowe zajęcia połączone z emisją głosu oraz indywidualne podejście do każdej z uczestniczek. Zespołowy śpiew jest świetną formą poszerzania swoich pasji oraz umiejętności.

Oferujemy udział w darmowych zajęciach chóru żeńskiego, które odbywają się w dwóch grupach dostosowanych do przedziału wiekowego uczestniczek:

- grupa "Junior"

- grupa dorosłych