Wydawnictwo SINDRUK-DIMK

to specjalistyczne chóry skupiające pasjonatów muzyki

i zespołowego śpiewu w różnych przedziałach wiekowych:

Nasze publikacje

W ofercie Wydawnictwa SINDRUK-DIMK znajdują się monografie naukowe, prace popularnonaukowe i dydaktyczne, publikacje duszpasterskie, tomiki poezji, literatura dziecięca, edycje nutowe, prace zbiorowe, czasopisma, foldery i wydawnictwa okazjonalne, a także płyty CD.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą!

Serie płytowe

Opoliensis Musica Ecclesiastica