Semestr II

29 stycznia 2018 r.:                           Pierwszy dzień zajęć w II semestrze, tydzień I

Kurs Dyrygentury Chóralnej – prowadzi prof. Seiji Makino

(termin zostanie podany pod koniec I semestru)

17 marca 2018 r.:                             Wielkopostny Dzień Skupienia

(kościół Wniebowzięcia NMP w Opolu-Gosławicach, ul. Wiejska 101

rozpoczęcie o godz. 9:30)

Przegląd Scholi Liturgicznych - Wrzosola 2018

29 marca–3 kwietnia 2018 r.:           Wiosenna przerwa świąteczna

30 kwietnia–5 maja 2018 r.:             Dni wolne od zajęć dydaktycznych
                                                           (zajęcia indywidualne do odpracowania)

23 maja 2018 r.:                                Rada Pedagogiczna

9-10 czerwca 2018 r.:                       Pielgrzymka Chórów Kościelnych na Górę św. Anny

11–23 czerwca 2018 r.:                    Letnia sesja egzaminacyjna

oddanie indeksów do 30 czerwca

1–15 września 2018 r. sesja poprawkowa

23 czerwca 2018 r.:                          I termin egzaminów wstępnych

25-27 czerwca 2018 r.                     Rekolekcje dla Muzyków Kościelnych (Kamień Śląski)

1 września 2018 r.:                           II termin egzaminów wstępnych