Wydawnictwa DIMK

to cztery specjalistyczne chóry skupiające pasjonatów muzyki

i zespołowego śpiewu:

oraz Żeński Chór Międzyzakonny

Diecezjalny Instytut Muzyki Kościelnej

Dla kandydatów

Pobierz formularz zgłoszeniowy do DIMK w *doc

Pobierz formularz zgłoszeniowy do DIMK w *pdf

Wymagane dokumenty na egzamin wstępny:

1. Formularz zgłoszeniowy;

2. Opinia duszpasterza (osoby zakonne – pozwolenie przełożonego);

3. Dwa zdjęcia.

4. Na kierunki podyplomowe: dyplom ukończenia diecezjalnej szkoły organistowskiej lub szkoły muzycznej II stopnia lub świadectwo III kategorii muzyka kościelnego

Rozmowa kwalifikacyjna na kierunek Podstawowe Kształcenie Muzyczne – Ogródek Muzyczny odbywa się w obecności rodzica lub opiekuna prawnego i ma na celu sprawdzenie predyspozycji muzycznych kandydata.

Na kierunek Wokalistyka liczba miejsc jest ograniczona. Po rozmowach kwalifikacyjnych (oba terminy) zostanie utworzona lista rankingowa.