Wydawnictwo SINDRUK-DIMK

to cztery specjalistyczne chóry skupiające pasjonatów muzyki

i zespołowego śpiewu:

oraz Żeński Chór Międzyzakonny

Diecezjalny Instytut Muzyki Kościelnej

Chór żeński DIMK zaprasza!

Chór żeński DIMK Opolienses Puellae Cantantes ogłasza nabór na nowy sezon artystyczny. Zapraszamy do dwóch grup: dziecięcej (zajęcia w każdy piątek o godz. 16.20) i dorosłej (termin zajęć dopasowany zostanie do indywidualnych potrzeb kandydatek). Oferujemy: darmowe zajęcia, indywidualną i zbiorową emisję głosu, warsztaty, koncerty i wspaniałą atmosferę! Chętne kandydatki zapraszamy do kontaktu z nami.

Zaproszenie do udziału w warsztatach chóru chłopięcego

Gorąco zapraszamy wszystkich uzdolnionych wokalnie chłopców w wieku 6-12 lat do udziału w nieodpłatnych warsztatach chóru chłopięcego DIMK Pueri Cantores Opolienses, w terminie 22-23 sierpnia br., na Górze św. Anny. Podczas zgrupowania odbędą się rówież przesłuchania do poszczególnych grup chóralnych. Zgłoszenia oraz szczegółowe informacje dostępne są pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.