Kurs przygotowawczy

Kurs przygotowawczy jest doskonałym wstępem do podjęcia nauki na kierunku Organista w dowolnym momencie trwania roku szkolnego.

Oferujemy:

• Indywidualne zajęcia.
  • Spersonalizowany tok nauczania uwzględniający percepcję ucznia.
  • Dostosowanie do poziomu zaawansowania.
  • Nabycie wiedzy z zakresu podstawowych zasad muzyki.
  • Przygotowanie do kształcenia na kierunku Organista.

Osoby zainteresowane rozpoczęciem kursu przygotowawczego proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz złożenie go wraz z opinią księdza proboszcza oraz dwoma zdjęciami legitymacyjnymi w biurze DIMK.

Więcej informacji: tel.: 77 441 15 09 oraz e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1. Formularz zgłoszeniowy;
  2. Opinia duszpasterza (osoby zakonne – pozwolenie przełożonego);